Zeynomeren.com adlı internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki bir metni, görseli, resmi veya bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Zeynomeren.com herkese açık bir sitedir. Tüm internet kullanıcıları siteyi inceleyebilir. Zeynomeren.com, Alimila Bilgi Teknolojileri ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’nin (bundan böyle kısaca ALİMİLA olarak anılacaktır) iştirakidir.

Üyelerin site üzerinden ilettikleri kişisel bilgileri, Gizlilik ve Güvenlik Politikası’nda ve Üyelik Sözleşmesi ‘nde belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermektedir.

ALİMİLA kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. 

ALİMİLA kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. 

Zeynomeren.com internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilen ve ilgili programların kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca nedenlere hitaben, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ALİMİLA sorumlu değildir.

ALİMİLA sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer nedenler sonucunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kusur, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk ve mesuliyet kabul etmez.

ALİMİLA tüm online mecralarda görünen işbu site ve site uzantısında mevcut her tür servis, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara ve beyana gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

ALİMİLA kullanıcı tarafından siteye kayıt ve üyelik formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim, güncelleme ve diğer amaçlarla kullanıcıya kullanıcı izni dahilinde ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Zeynomeren.com’a üye olarak ya da irtibat bilgilerini bırakarak izin verecek şekilde ALİMİLA’nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

ALİMİLA sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, telekomünikasyon hatlarında meydana gelen arızalar, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi ALİMİLA’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ALİMİLA bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ALİMİLA bu internet sitesinin genel görseli ve dizaynı ile tüm bilgi, resim,  Zeynomeren markası, zeynomeren.com alan adı, logo, ikon, görseller, bannerlar, lookbooklar, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler ve datalar, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm yazılı ve görsel materyallerin  ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir materyal, veri, görsel, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.  ALİMİLA’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

ALİMİLA dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

Ana Menü