Ürün sevkiyatlarına, ürün Alimila Bilgi Teknolojileri ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi tarafından tedarik edildikten sonraki en geç 2 iş günü içinde başlanacaktır. 150 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 150 TL altı siparişlerde ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

ALICI, zeynomeren.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün teslimatına ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu siparişi vermekle birlikte teslimat için verilmesi gereken adres ve teslimat bilgilerini de SATICI’ ya doğru ve eksiksiz olarak verdiğini teyit etmiş olur.

Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer alan ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI’ya teslim edilememesinden dolayı SATICI hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

SATICI, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI’yı bilgilendirmek ve açıkça onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir.

Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünü 3 gün içerisinde SATICI’ya iade etmek zorundadır. Bu takdirde kargo giderleri ALICI’ya aittir.

Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

 

Sepet

Sepetinizde ürün yok.